Konto & keel

Paradigm 715, must

1 035,50

Hind koos Haigekassa soodustusega: 103,55

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: MMT-715WWSA Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Väike arvutiabil juhitav, patareil töötav seadeldis. Võimaldab insuliini manustada üsna sarnaselt füsioloogilise insuliini sekretsiooniga. Lubab kasutajal täpselt kontrollida kui palju insuliini manustatakse.

Organism vajab kogu ööpäeva jooksul väikeseid insuliinikoguseid, et hoida veresuhkur kontrolli all -baas e. basaalinsuliin. Süsteravil saavutatakse see pikatoimelise/seguinsuliini süstimisega. Insuliinipumbaga programmeeritakse baasinsuliin lähtudes kasutaja vajadustest kogu 24 tunni vältel, ning pump pumpab baasinsuliini vastavalt etteantud kogustele. Seega pumbaravil on baasinsuliini manustamine pidev/automaatne. Sarnasus normaalselt funktsioneeriva pankreasega – hoides veresuhkru stabiilsena. Insuliini manustatakse 0,05 TÜ kaupa.

Süsivesikute katteks vajab organism täiendavat insuliinikugust -boolus. Süsteravil saavutatakse see lühitoimelise insuliini süstimisega. Pumbaravil on võimalik seda saavutada kui vajutada mõnda pumbanuppu ning insuliinidoos ongi antud. Seda on võimalik ka kasutada korrigeerimaks veresuhkrut kõrgete glükoosinäitude puhul.

Lisainfo

Kogus pakendis

1

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Powered by WordPress. Designed by WooThemes