Konto & keel

Paradigm Veo 754, must

1 972,00

Hind koos Haigekassa soodustusega: 197,20

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: MMT-754WWSA Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Paradigm Veo insuliinipumpadesse on võimalik paigaldada 3 ml ja 1,5 ml insuliinireservuaar.

Väike arvutiabil juhitav, patareil töötav seadeldis. Võimaldab insuliini manustada üsna sarnaselt füsioloogilise insuliini sekretsiooniga. Lubab kasutajal täpselt kontrollida kui palju insuliini manustatakse.

Organism vajab kogu ööpäeva jooksul väikeseid insuliinikoguseid, et hoida veresuhkur kontrolli all -baas e. basaalinsuliin. Süsteravil saavutatakse see pikatoimelise/seguinsuliini süstimisega. Insuliinipumbaga programmeeritakse baasinsuliin lähtudes kasutaja vajadustest kogu 24 tunni vältel, ning pump pumpab baasinsuliini vastavalt etteantud kogustele. Seega pumbaravil on baasinsuliini manustamine pidev/automaatne. Sarnasus normaalselt funktsioneeriva pankreasega – hoides veresuhkru stabiilsena. Insuliini manustatakse 0,025 TÜ kaupa.

Süsivesikute katteks vajab organism täiendavat insuliinikugust -boolus. Süsteravil saavutatakse see lühitoimelise insuliini süstimisega. Insuliinipumbaravil on võimalik seda saavutada kui vajutada mõnda insuliinipumbanuppu ning insuliinidoos ongi antud. Seda on võimalik ka kasutada korrigeerimaks veresuhkrut kõrgete glükoosinäitude puhul.

Lisaks insuliinipumbafunktsioonile on võimalik lisada Paradigm Veo puhul pidev glükoosijälgimise süsteem (MiniLink). Glükoosisensor paigaldatakse nahaaluskoesse. Glükoosisensoriga ühendatakse MiniLink saatja mis saadab glükoosinäidud insuliinipumpa kus need ekraanile kuvatakse. Saadud informatsiooni salvestub pumpa. Insuliinipump fikseerib iga 5 minuti järel glükoosinäidu, seega ööpäevas 288 mõõdetud näitu. Insuliinipumba ekraanilt on võimalik jälgida glükoosi näitusid reaalajas, muutuste graafikud ja glükoositaseme suundade nooled kogu ööpäeva jooksul. On võimalik jälgida kuidas toitumine, kehaline koormus, ravimid ning eluviis mõjutavad glükoositaset.

 

Lisainfo

Kogus pakendis

1

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Powered by WordPress. Designed by WooThemes