Konto & keel

MiniMed 640G, must

2 650,00

Hind koos Haigekassa soodustusega: 265,00

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: MMT-1751WWKA Kategooriad: , ,

Kirjeldus

MiniMedTM 640G insuliinipump pakub just teile kohanduvat mugavust oma igapäevases diabeediravis.

MiniMedTM 640G on uuenduslikul tehnoloogial põhinev süsteem, mis on loodud veelgi täpsemalt imiteerima seda, kuidas terve kõhunääre keha basaalinsuliiniga varustab ja aitab teil glükoositaset paremini kontrolli all hoida. MiniMed 640G süsteem on loodud selleks, et pakkuda teile:

  • kõrgemal tasemel kaitset ohtlikult madala ja kõrge veresuhkru taseme eest;
  • just teile kohandatud mugavust oma igapäevases diabeediravis.

Lisaks sellele on MiniMed 640G insuliinipumbal uus, täiustatud disain veelgi mugavamaks kasutuseks.

Insuliinipump imiteerib normaalselt funktsioneeriva pankrease tööd. Insuliini manustatakse organismi pidevalt naha alla paigaldatud kanüüli kaudu ( insuliini püsiinfusioon). Pumba insuliinimanustamise viise nimetatakse basaaldoosideks ja boolusdoosideks. Basaaldoos programmeeritakse insuliinipumpa ning sealt toimub automaatne insuliini manustamine vastavalt etteantud profiilile. Boolusdoosi kasutatakse toidukateteks või veresuhkru korrigeerimiseks. Boolust antakse pumbakasutaja poolt. Väikseim võimalik manustatav kogus pumbaga on 0,025 TÜ.

Pumbaga koos töötavad ka pideva glükoosijälgimise süsteemid MMT-7775 Guardian™ 2 saatja komplekt koos OPS-iga ja MMT-7810 Guardian™ Link (3) saatja komplekt.

Glükoosisensor paigaldatakse nahaaluskoe sisse puusa-, tuhara- või kõhupiirkonnas. Saadud informatsiooni salvestub pumpa. Pump fikseerib iga 5 minuti järel glükoosinäidu, seega ööpäevas 288 mõõdetud näitu. Andmeid on võimalik koguda 6 ööpäeva (mis on ühe sensori eluiga), seejärel on võimalik salvestatud andmed pumbast laadida ümber arvutisse.

Insuliinipumba ekraanilt on võimalik jälgida glükoosi näitusid reaalajas, muutuste graafikud ja suundade nooled kogu ööpäeva jooksul. On võimalik jälgida kuidas toitumine, kehaline koormus, ravimid ning eluviis mõjutavad glükoositaset.

SmartGuard on suletud süsteemil põhinev tehnoloogia. Aktiveeritud SmartGuard süsteemiga suudab insuliinipump automaatselt alustada ja peatada insuliini manustamist, vastavalt seadistatud glükoositaseme väärtusele.

Lisainfo

Kogus pakendis

1

Powered by WordPress. Designed by WooThemes