Konto & keel

Guardian Connect pideva glükoosimonitooringu süsteem

737,80

Hind koos Haigekassa soodustusega: 73,78

Guardian Connect pideva glükoosimonitooringu süsteem aitab sul oma glükoositasemel reaalajas silma peal hoida. Sobib kõikidele diabeetikutele – nii lastele kui täiskasvanutele, nii mitmesüsteravil olevatele diabeetikutele kui insuliinipumba ravil olevatele patsientidele.

Pideva glükoosimonitooringu süsteem mõõdab sinu nahaaluse koevedeliku glükoositaset nahaaluskoesse paigaldatud sensori abil. Iga 5 minuti järel salvestab süsteem uue glükoosinäidu, mida saad jälgida reaalajas. Seega saad ühes ööpäevas talletada 288 mõõtetulemust. Andmed võid hiljem arvutisse laadida ning põhjalikumalt analüüsida.

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: MMT-7820EE Kategooriad: ,

Kirjeldus

Guardian Connect pideva glükoosimonitooringu seadme kasutamine on lihtne.pidev glükoosimonitooring graafikuga

Naha aluskoesse paigaldad väikese sensori, mille ühendad saatjaga. Saatja ülesandeks on edastada sensorilt saadud mõõtetulemused BLE (Bluetooth Low Energy) abil vastuvõtjasse ehk mobiiltelefoni (vajalik iOS või Android operatsioonisüsteem). Selleks tuleb sul lihtsalt oma nutitelefoni laadida vastav tasuta äpp. Telefonist saad täpselt jälgida glükoosi kontsentratsiooni mustreid ning tuvastada madala ja kõrge glükoositaseme perioode. Guardian Connect pideva glükoosimonitooringu rakendus annab sulle kohe hoiatuse, kui glükoositase saavutab seadistatud väärtuse, langeb sellest allapoole või tõuseb ülespoole.

Pideva glükoosimonitooringu süsteem teeb sinu eest mõõtmistööd ka siis kui magad, istud vaikselt koolitunnis, veedad sõpradega aega või oled trennis. Telefoni ekraanil kuvatakse pidevalt glükoositaseme hetkeväärtust ning salvestatakse need andmed nii, et sul või arstil oleks neid lihtne analüüsida ja tuvastada käitumismustreid. Nii on su ravi täpsem ja tõhusam.

Guardian Connect pideva glükoosimonitooringu süsteem MMT-7820EE koosneb:

  • Guardian Connect saatja
  • saatja laadija
  • universaalne testotsik

Monitooringuks on vajalikud Enlite sensorid (5 tk pakis MMT-7008A või 1 tk pakis MMT-7008B). Ühte sensorit saad kasutada 6 päeva.  Sensori paigalduseks pead eraldi juurde ostma sensorisisestaja MMT-7512EE

Püsimonitooringu süsteemi saad kasutada järgmiste telefonide/tarkvara korral (kontrolli järgnevalt lingilt): 

https://www.medtronicdiabetes.com/customer-support/guardian-connect-faqs

* Ehkki rakendus Guardian ™ Connect äpp on allalaadimiseks saadaval muude Samsungi, Xiaomi, Sony, LG ja Huawei telefonide mudelite jaoks, pole seda täielikult testitud ega ühilduvust kontrollitud.

Lisainfo

Kogus pakendis

1

Sulle võib meeldida ka…

Powered by WordPress. Designed by WooThemes