Konto & keel

Sinise õhupalli kampaania

Elu koos diabeediga võiks kirjeldada kui pidevat tasakaalu ja tähelepanu hoidmist – nagu peaks lakkamatult hoidma õhupalli õhus. Oled kontoris tööl, mängid lastega pargis, veedad perega pühapäevahommikut või teed ujulas trenni –   kogu aeg pead õhupalli hüpitama ja hoolitsema, et see kordagi maha ei langeks. Kui sul ei ole diabeeti, siis proovi endale sellist pidevat balansseerimist ette kujutada. Kui aga diabeet on sinu elu lahutamatu kaaslane, siis tead sa ise, mida see tähendab.

Selleks, et diabeediga seotud probleemid rohkem tähelepanu saaksid, lõi maailma juhtiv meditsiinitehnika ettevõte Medtronic sinise õhupalli kampaania #blueballoonchallenge, mis ka Eestis hoogu kogub. AB Medical Group Eesti, kes on Medtronicu insuliinipumpade ja glükoosimonitooringu seadmete esindaja Eestis, lööb selles kampaanias kaasa ning toetab lisaks ka Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühingu korraldatavat liikumiskuud.

Alates 15. oktoobrist paneme iga e-poe tellimusega kaasa sinise õhupalli. Kui sul ei ole diabeeti, siis proovi seda palli ise oma igapäevategevuste kõrval hüpitada – kuidas tundub? Kui aga diabeet on su elu lahutamatu osa, siis lihtsalt tea, et ka meie südameasi on tõsta inimeste teadlikkust diabeedist ja teha diabeedihaigete elu veidike lihtsamaks.

 

Maailma diabeedipäev 14. novembril – tule osale heategevusjooksul!

Kutsume kõiki oma kliente ja koostööpartnereid lööma kaasa heategevuslikul jooksul, mille eestvedajaks on ELDÜ (MTÜ Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühing). Maailma diabeedipäeval, 14. novembril 2021. a toimub Tartus Tähtvere Spordipargis heategevuslik 5 km jooks/kõnd, kuhu oled oodatud. Kuid võid osaleda ka virtuaalselt – selleks läbi 14. oktoobrist – 14. novembrini vähemalt 5 km pikkune distants ja tee annetus diabeedipäeva kodulehe kaudu. Osalustasu läheb annetusena diabeeti põdevate inimeste liikumisharjumusi ja sportimist toetava õppematerjali loomiseks. Jooksu kohta leiad infot diabeedipäeva kodulehelt.

Kohtume 14. novembril Tartus!

Powered by WordPress. Designed by WooThemes