Konto & keel

CareSens teeb diabeetikutele kingituse

caresensn_joulukingitus-25-optikalabor_960x300_uus

 

Diabeedihaigetel tuleb oma tervise suhtes hoolikas olla ja see tähendab paratamatult ka rahalisi kulutusi. CareSensi testiribad on juba mõnda aega olnud nullhinnaga ja loodame, et sellest pakkumisest on pisutki abi olnud.

Nüüd aga on sind ootamas jõulukingitus. CareSens leppis kokku Optikalabori prillipoega, et saaksid endale uued prilliklaasid ja  -raamid 25% soodsamalt. 

Optikalabor on kevadel Tallinnas avatud uus optikakauplus. Optikalaboris on pidevalt väljas üle 500 prilliraami eelkõige Itaalia ja Prantsusmaa trendikatelt ja isikupärastelt tootjatelt ning enamikku raamidest teistest Eesti prillikauplustest ei leia.
Lisaks peab kindlasti mainima, et Optikalabori peamiseks tugevuseks on nende oskused, teadmised ja tehnikapark, mille tõttu saavad nad hakkama ka kõige keerukamate klaaside lihvimisega. Nii et külasta neid julgelt ka siis, kui sinu prilliretsept on äärmiselt keeruline. Nad ootavad sind!

Optikalabor asub Tallinnas Ülemiste Citys Qvalitase arstikeskuse ruumides. Aadressiks on Lõõtsa 5 ja avatud on nad E-R 8.30-17.00.

Optikalaboris soodustuse saamiseks maini lihtsalt parooli “CareSens”.

Pakkumine kehtib kuni 31.01.2017.