Konto & keel

Haavaravi

AB_Medical_Haavaravi_banner_960x300

Comfeel Plus Transparent haavaside

Comfeel Plus Transparent on õhuke hüdrokolloid haavaside, mis tagab ideaalse niiske haava paranemiskeskkonna. Painduv ja läbipaistev, bakterite- ja veekindel. Sobib ideaalselt erinevatele kuivadele haavadele ja haavanditele. Samuti naha kaitsmiseks marrastuste  ja hõõrdumiste järgselt või ennetamiseks. Kinnitub hästi nahale. Läbi plaastri on näha haava piirjooni. Kui plaaster imab haavaeritist, muutub plaaster  piimjaks ning kui piimjas värv jõuab plaasteri äärteni, tuleb plaaster vahetada. Võib haaval olla kuni 7 päeva.

Koostis: Kaltsiumalginaat, hüdrokolloid (sodiumkarboksümetüültselluloos) ja kunstlik kleepaine. Pealmine kiht on poolläbilaskvast polüretaankilest.

Näidustused: vähese eritisega kroonilised haavad, pindmised akuutsed haavad (jalahaavandid, lamatised), pindmised põletused, pindmised marrastused, villid ja hõõrdumised. Võib kasutada lokaalsete ja süsteemsete infektsioonidega patsientidel.

Sobib kasutamiseks stoomipatsientidel stoomi ümber, veeldab nekroosi pikema kasutamisperioodi vältel.

Vaata e-poest!

Biatain biatain-ag-plaastrita-vahthaavaside

Biatain haavasidemed on saadaval nii plaastriga kui ka ilma ning hõbedasisaldusega või ilma.
Kasutatakse puhastel, keskmise eritusega haavadel.
Biatain vahthaavaside on polüuretaanist kolmedimensioonilise struktuuriga haavaside. Hea imamisvõimega. Lukustab eritise ja lõhna sidemesse. Sobib kõigile nahatüüpidele, ka õrnale nahale. Kaitseb ümbritsevat nahka. Sideme pealmine “hingav” kiht on veekindel ja kaitseb bakterite vastu. Kui plaastrit on vaja väiksemaks lõigata, siis tuleb jälgida, et see ulatuks 2-3 cm üle haava serva.Võib olla haava peal kuni 7 päeva.

Näidustused: haavandid, lamatised, diabeetilised haavad, teise astme põletused, doonorpinnad, post-operatiivsed haavad ja naha marrastused. Kasutatakse arsti järelvalve all lokaalse või süsteemse infektsiooni ravi ajal ja võib kasutada kogu tervenemisprotsessi vältel. Sobilik kasutada koos kompressioonraviga. Sidet on kerge peale asetada ja eemaldada ning see ei jäta jääke.

Biatain võtab eritisega kokkupuutel haavapõhja kuju. Samuti võib lõigata väiksemaks, jälgides, et side ulatuks 2-3cm haava servast üle.
Mitte kasutada koos vesinikuga. Hõbedasisaldusega sidet ei tohi kasutada koos joodipreparaatidega.

Omadused:

  • ei kleepu
  • kohene toime
  • lukustab lõhna ja eritise
Patenteeritud: 4 tunni jooksul hävitab MRSA, VRE, ESBL ja pseudomonase, mis on haiglates enamlevinud bakterid.

Vaata e-poest!

Purilon purilon-geel

Purilon Geel on läbipaistev ja mittekristalliline hüdrogeel, efektiivse iselahustuva ja haava puhastava toimega surnud kudede (nekroos) eemaldamiseks. Ta veeldab nekrootilist kudet, imab haavast liigset eritist ja surnud osakesi. Sellega tekitab ta haavale suurepärased paranemistingimused.
Näidustused: Purilon geel on peamiselt mõeldud nekrootilistele haavadele nagu jalahaavandid, lamatised ning mitteinfitseerunud diabeetilised haavandid. Võib kasutada ka I ja II astme põletuste korral. Geeli võib kasutada kogu raviperioodi vältel eri tüüpi haavadel, et tagada haavas niiske paranemiskeskkond.
Sisaldab 90%vett. Peal võib hoida 4-7 päeva. Sobib kasutamiseks ka lastel – ei ole valus.
Puriloni peale kasutada imavat materjali. Märgadele haavadele panna vähem ja kuivadele haavadele rohkem. Aitab haaval kinni kasvada.
Puriloni võib kasutada koos Biataini ja Seasorbiga.

Vaata e-poest!

Comfeel® kaitsekreem Kaitsekreem-coloplast_047200

Comfeel® kaitsekreem on mõeldud kasutamiseks haava-ja stoomiümbruse nahale. Leevendab kuiva, punetavat, valulikku ja haavandunud nahka. Kreem taastab naha loomuliku pH taseme. Kaitseb nahka ärrituse eest, luues naha pinnale kaitsekihi. Võib kanda nahale, mis on kokkupuutes kehavedelikega.
Comfeeli kaitsekreemis olev magneesium on põletikuvastase toimega ja lanoliin tekitab naha pinnale kaitsekihi. Sobib kasutada ka atoopilise dermatiidi, plaastriallergia, mähkmeallergia ja haudumuse puhul.

Vaata e-poest!

 

 

 

Powered by WordPress. Designed by WooThemes