Konto & keel

Haavaravi

Purilon purilon-geel

Purilon Geel on läbipaistev ja mittekristalliline hüdrogeel, efektiivse iselahustuva ja haava puhastava toimega surnud kudede (nekroos) eemaldamiseks. Ta veeldab nekrootilist kudet, imab haavast liigset eritist ja surnud osakesi. Sellega tekitab ta haavale suurepärased paranemistingimused.
Näidustused: Purilon geel on peamiselt mõeldud nekrootilistele haavadele nagu jalahaavandid, lamatised ning mitteinfitseerunud diabeetilised haavandid. Võib kasutada ka I ja II astme põletuste korral. Geeli võib kasutada kogu raviperioodi vältel eri tüüpi haavadel, et tagada haavas niiske paranemiskeskkond.
Sisaldab 90%vett. Peal võib hoida 4-7 päeva. Sobib kasutamiseks ka lastel – ei ole valus.
Puriloni peale kasutada imavat materjali. Märgadele haavadele panna vähem ja kuivadele haavadele rohkem. Aitab haaval kinni kasvada.

Vaata e-poest!

Comfeel® kaitsekreem Kaitsekreem-coloplast_047200

Comfeel® kaitsekreem on mõeldud kasutamiseks haava-ja stoomiümbruse nahale. Leevendab kuiva, punetavat, valulikku ja haavandunud nahka. Kreem taastab naha loomuliku pH taseme. Kaitseb nahka ärrituse eest, luues naha pinnale kaitsekihi. Võib kanda nahale, mis on kokkupuutes kehavedelikega.
Comfeeli kaitsekreemis olev magneesium on põletikuvastase toimega ja lanoliin tekitab naha pinnale kaitsekihi. Sobib kasutada ka atoopilise dermatiidi, plaastriallergia, mähkmeallergia ja haudumuse puhul.

Vaata e-poest!