Konto & keel

Brava vormitav stoomi kaitserõngas 18mm/2,0mm N30

79,50

Hind koos Haigekassa soodustusega: 7,95

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: 12030 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Brava vormitav stoomi kaitserõngas

Kaitserõngas on ette nähtud õõnsuste ja voltide täitmiseks tervel nahal stoomi ümber. Nii tekib tihend stoomi ja alusplaadi vahel, mis kaitseb nahka stoomi eritiste eest. Pikendab plaadi/koti püsimist nahal. Vastupidav ka kokkupuutes ärritava eritisega. Uus koostis muudab selle rõnga agressiivsete koostisosade suhtes vastupidavaks, nii et see ei lagune.

Kergesti modelleeritav rõngas. Jääb pidama sinna, kuhu pandud ja tuleb nahalt maha kergelt ja puhtalt jääke jätmata. Rõngas aitab hoida tervet nahka, absorbeerides nahapinnalt niiskust, säilitades oma kuju, nakkuvuse nahaga ja tekitab kindla tihendi stoomi ümber.
Stoomirõngas on kergesti käsitletav, painduv materjal, mis jälgib kehakontuure ja liikumisi tänu oma elastsusele. Tagab, et plaat/kott püsib nahal kauem ja kindlamini. Väldib lekke tekkimist ja koti lahtimineku ning terve, kahjustamata naha. Saab paremini ja kindlamini liikuda. Annab lisakindlust koti parema püsimise osas.

Kaitserõngas ei ole steriilne ning seda ei ole soovitatav kasutada nõrgenenud immuunsüsteemiga- või immuunsupressiivset ravi saaval inimesel, enneaegsel lapsel või inkubaatoris hoitaval imikul.

Lisainfo

Kogus pakendis

30