Konto & keel

Insuliinipump MiniMed 740G

2 650,00

Hind koos Haigekassa soodustusega: 265,00

Otsas

Tootekood: MMT-1861WWA Kategooriad: , ,

Kirjeldus

MiniMedTM 740G SmartGuard™tehnoloogiaga insuliinipump
pakub just teile kohanduvat mugavust oma igapäevases diabeediravis.

MiniMedTM 740G on uuenduslikul tehnoloogial põhinev süsteem, mis on loodud veelgi täpsemalt imiteerima seda, kuidas terve kõhunääre keha basaalinsuliiniga varustab ja aitab teil glükoositaset paremini kontrolli all hoida. MiniMed 740G süsteem on loodud selleks, et pakkuda teile:

  • kõrgemal tasemel kaitset ohtlikult madala veresuhkru taseme eest;
  • just teile kohandatud mugavust oma igapäevases diabeediravis.
  • MiniMed 740G Insuliinipump on mõeldud igas eas insuliinivajadusega patsientidele, kes põevad diabeeti.

Lisaks sellele on MiniMed 740G insuliinipumbal uus, täiustatud disain veelgi mugavamaks kasutuseks.

Insuliinipump imiteerib normaalselt funktsioneeriva pankrease tööd. Insuliini manustatakse organismi pidevalt naha alla paigaldatud kanüüli kaudu ( insuliini püsiinfusioon). Pumba insuliinimanustamise viise nimetatakse basaaldoosideks ja boolusdoosideks. Basaaldoos programmeeritakse insuliinipumpa ning sealt toimub automaatne insuliini manustamine vastavalt etteantud profiilile. Boolusdoosi kasutatakse toidukateteks või veresuhkru korrigeerimiseks. Boolust antakse pumbakasutaja poolt. Väikseim võimalik manustatav kogus pumbaga on 0,025 TÜ.

MiniMed 740G ühildub seadmetega (transmitter MMT-7910 Guardian™ Link (3)  ja mobiiltelefon) läbi BLE* tehnoloogia (*Bluetooth Low Energy).

Insuliinipumba andmeid saab pumba kasutaja mugavalt jälgida nutitelefonist läbi MiniMed Mobile äpi. Hooldusparterid saavad jälgida lähedase andmeid läbi Carelink Connect äpi.

Kontrolli oma telefoni operatsioonisüsteemi sobivust MiniMed Mobile ja CareLink Connect äpiga siit: https://www.medtronic-diabetes.com/en-gb/insulin-pump-therapy/minimed-780g-system#appCompatibility

Glükoosisensor paigaldatakse nahaaluskoe sisse puusa-, tuhara- või kõhupiirkonnas. Saadud informatsiooni salvestub pumpa. Pump fikseerib iga 5 minuti järel glükoosinäidu, seega ööpäevas 288 mõõdetud näitu. Andmeid on võimalik koguda 7 ööpäeva (mis on ühe sensori eluiga), seejärel on võimalik salvestatud andmed pumbast laadida ümber arvutisse.

Insuliinipumba ekraanilt on võimalik jälgida glükoosi näitusid reaalajas, muutuste graafikud ja suundade nooled kogu ööpäeva jooksul. On võimalik jälgida kuidas toitumine, kehaline koormus, ravimid ning eluviis mõjutavad glükoositaset.

CareLinktarkvara

Annab ülevaateid, mis toetavad mõtestatud vestluseid patsientidega.
Hallake ja jagage andmeid koos isikupärastatud ülevaadetega diabeedi kohta oma raviotsuste tugevdamiseks.

GuardianSensor 3

Pideva glükoosiseire (CGM) sensor mõõdab veresuhkru taset iga viie minuti järel ja saadab saadud andmed pumbale.

MiniMed740G süsteem SmartGuard™ tehnoloogiaga

SmartGuard on suletud süsteemil põhinev tehnoloogia. Aktiveeritud SmartGuard süsteemiga suudab insuliinipump automaatselt alustada ja peatada insuliini manustamist, vastavalt seadistatud glükoositaseme väärtusele.

Tutvuge ka eestikeelsete brozüüridega:

EMEA-IPT-2200133 740G Patsiendile_ Trifold mmol.pdf

MDA18336 – MM740G HCP MMOL.pdf

Lisainfo

Kogus pakendis

1

Sulle võib meeldida ka…