Konto & keel

Insuliinipump MiniMed 780G

3 270,00

Hind koos Haigekassa soodustusega: 885,00

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: MMT-1895WWA Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Insuliinipump MiniMed 780G

Kirjeldus

MiniMed 780G on uue põlvkonna hübriid insuliinipump AHCL (Advanced Hybrid close loop), mille algoritm võimaldab vastavalt sensoriga mõõdetud glükoosinäidule automaatselt manustada juurde või vähendada insuliinikoguseid, et hoida glükoositaset väärtuste juures 3,9-10.0 mmol/l.

Süsteem MiniMed 780G on mõeldud basaalinsuliini pidevaks manustamiseks vastavalt eelprogrammeeritud kiirusel/kogusel ja insuliinibooluste manustamiseks valitavas koguses. Süsteem on mõeldud ka glükoositaseme väärtuste pidevaks jälgimiseks nahaaluses vedelikus koostöös sensori ja saatjaga.  Süsteem MiniMed 780G on varustatud SmartGuard-tehnoloogiaga, mis võib peatada insuliini manustamise, kui sensori glükoositaseme (SG) väärtus on langenud või on langemas allapoole eelmääratud sihtväärtust. Samuti, kui veresuhkur on tõusmas, hakkab SmartGuard tehnoloogial pump tegema automaatseid korrigeerivaid booluseid, et hoida glükoositaset seadistatud sihtväärtuse juures (valikus 5,5 mmol/L; 6,1 mmol/L; 6,7 mmol/L).

Automaatne baasinsuliini manustamine

Funktsiooni SmartGuard kasutamise korral manustatakse basaalinsuliini automaatselt (iga 5 minuti tagant) sensori glükoositaseme näitude ja hiljutiste insuliini manustamise vajaduste põhjal.

Automaatne korrigeerimisboolus sensori glükoositaseme põhjal

Süsteem MiniMed 780G võib automaatselt boolust manustada, kui funktsioon SmartGuard algoritm teeb kindlaks, et korrigeerimisboolus on vajalik. Automaatse korrigeerimise funktsioon peab olema aktiveeritud.

Süsteemil on bluetooth ühilduvus nutiseadmega (android ja iOS). MiniMedTM Mobile rakenduse kaudu saab  pumba kasutaja jälgida glükoosiandmeid nutiseadmest. Hooldusparteritele on loodud CareLink Connect rakendus kaugmonitooringuks.

Näidustused kasutamiseks

Insuliinipump MiniMed 780G on näidustatud kasutamiseks 7–80-aastastel patsientidel, kes põevad I tüüpi diabeeti ja kelle ööpäevane insuliini koguannus on vähemalt 8 ühikut.

Ühilduvus 

MiniMed 780G ühildub nii Guardian Link 3 (Bluetooth) kui ka Guardian Link 4 saatjaga. Guardian Link 3 (Bluetooth) süsteem vajab kalibreerimist, Guardian Link 4 ei vaja.

 • Guardian Link (3) saatja komplekt (Bluetooth) + Guardian 3 sensorid
 • Guardian Link (4) saatja komplekt (Bluetooth) + Guardian 4 sensorid
 • Nutitelefoniga (kontrollida seadme ühilduvust).  Süsteemil on läbi bluetooth’i ühilduvus äpiga MiniMedTM Mobile  (Andorid/ Apple). Läbi MiniMedTM Mobile rakenduse kaudu saab kasutaja jälgida paralleelselt andmeid lisaks pumbale ka telefonist. Hooldusparterid (maksimaalselt 5 inimest) saavad teostada kaugmonitooringut oma telefonis läbi CareLink Connect äpi.

Omadused

 • SmartGuard tehnoloogiaga insuliinipump
 • Ühildub nutitelefoniga
 • Pump ühildub teiste seadmetega (saatja, telefon) läbi Bluetooth´i
 • Manuaalrežiim
 • SmartGuard režiim
 • Veekindel (kuni 30 minutit)
 • Garantii 4 aastat

Komplekti kuulub

 • Insuliinipump (MMT-1885)
 • Pumba klamber
 • Kaks AA patareid
 • Eestikeelne kasutusjuhend

Vajadusel on võimalus saada kanüülisisestaja plastkanüülidele (MMT-305QS).

NB! Peale toote tellimist, palun lepi meie tootespetsialistiga aeg kokku  konsultatsiooniks ja pumba seadistamiseks  (info@abmedical.ee).

Kasulikku materjali

 • Minimed 780G süsteemi äppide ühilduvust erinevate telefonidega saate kontrollida alloleval lingil. 780G pumba glükoosiandmete jälgimiseks on teil tarvis kahte äppi: Minimed Mobile äpp (pumbakasutaja telefonile) ja Carelink Connect äpp (hooldusparterile max 5 inimest).  Vaadake, kas praegustes telefonides on nt allalaadimine võimalik.

https://www.medtronicdiabetes.com/customer-support/minimed-770g-system-support/device-compatibility

Lisainfo

Kogus pakendis

1

Sulle võib meeldida ka…