Konto & keel

Insuliinipump MiniMed 780G

3 270,00

Hind koos Haigekassa soodustusega: 885,00

Laos (saab järeltellida)

Tootekood: MMT-1895WWA Kategooriad: , ,

Kirjeldus

MiniMed 780G on uue põlvkonna hübriid insuliinipump AHCL (Advanced Hybrid close loop), mille algoritm võimaldab vastavalt sensoriga mõõdetud glükoosinäidule automaatselt manustada juurde või vähendada insuliinikoguseid, et hoida glükoositaset soovitud väärtuste piires.

Süsteem MiniMed 780G on mõeldud basaalinsuliini pidevaks manustamiseks vastavalt eelprogrammeeritud kiirusel/kogusel ja insuliinibooluste manustamiseks valitavas koguses. Süsteem on mõeldud ka glükoositaseme väärtuste pidevaks jälgimiseks nahaaluses vedelikus.  Süsteem MiniMed 780G on varustatud SmartGuard-tehnoloogiaga, mida saab programmeerida glükoositaseme pideva jälgimise (CGM) põhjal automaatselt insuliini manustamist reguleerima ning mis võib peatada insuliini manustamise, kui sensori glükoositaseme (SG) väärtus on langenud või on langemas allapoole eelmääratud sihtväärtust.

Automaatne baasinsuliini manustamine:

Funktsiooni SmartGuard kasutamise korral manustatakse basaalinsuliini automaatselt sensori glükoositaseme näitude ja hiljutiste insuliini manustamise vajaduste põhjal.

Automaatne korrigeerimisboolus sensori glükoositaseme põhjal:

Süsteem MiniMed 780G võib automaatselt boolust manustada, kui funktsioon SmartGuard algoritm teeb kindlaks, et korrigeerimisboolus on vajalik. Automaatse korrigeerimise funktsioon peab olema aktiveeritud.

Süsteemil on bluetooth ühilduvus nutiseadmega (android ja iOS), MiniMedTM Mobile rakenduse kaudu saab kasutaja jälgida vajadusel/võimalusel oma monitooringu tulemusi ka nutiseadmest. Lisaks sellele on võimalus hoolduspartneril CareLink Connect rakenduse kaudu teostada kaugmonitooringut.

Insuliinipump MiniMed 780G on näidustatud kasutamiseks 7–80-aastastel patsientidel, kes põevad I tüüpi diabeeti ja kelle ööpäevane insuliini koguannus on vähemalt 8 ühikut.

MINIMED 780G süsteemist

  • Minimed 780G süsteemi äppide ühilduvust erinevate telefonidega saate kontrollida alloleval lingil. 780G pumba glükoosiandmete jälgimiseks on teil tarvis kahte äppi: Minimed Mobile äpp (pumbakasutaja telefonile) ja Carelink Connect äpp (hooldusparterile max 5 inimest).  Vaadake, kas praegustes telefonides on nt allalaadimine võimalik.

https://www.medtronicdiabetes.com/customer-support/minimed-770g-system-support/device-compatibility

Lisainfo

Kogus pakendis

1

Powered by WordPress. Designed by WooThemes