Konto & keel

SERVO-U, SERVO-n hingamisaparaadid, FLOW-i anesteesiaaparaadid ning Pulsion monitooringusüsteemid

 MAQUET Critical Care meditsiinitehnika – hingamis-, monitooringu- ja anesteesiaseadmed

Pakutavateks toodeteks on:

• SERVO platvormil baseeruvad kopsude kunstliku ventilatsiooni seadmed. Valikus
on nii Servo-U, Servo-n universaalsed, täiskasvanute kui ka neonataalpatsientide (alates 500gr) mudelid ning hingamisaparaat Servo-air, mis sobib patsientidele alates 3kg.

• Servo-U, Servo-n  hingamisaparaatidele on võimalik tellida lisana uut tüüpi kopsude abistav ventileerimisrežiim NAVA (Neurally Adjusted Ventilatory Assist), kus hingamistsükli juhtimine toimub patsiendi närvisüsteemist pärit elektrilise juhtsignaali abil. Tulemuseks on täielikult patsiendi poolt kontrollitud, viitevaba ja ideaalselt organismi vajadustega kooskõlas olev kopsude abistav ventileerimine. NAVA kasutamisel paraneb aparaadi ja patsiendi sünkroonia, säilitatakse hingamismustri loomulik variaabelsus nii sageduse kui ka mahtude osas, ühtlasi väheneb sedatsioonivajadus ja risk patsiendi üleassisteerimiseks ning paraneb patsiendi unekvaliteet.  Tulemusena väheneb ventilaatorravist põhjustatud diafragma düsfunktsioon ning lihtsustub patsiendi võõrutamine aparaadist.

• Hingamisaparaadid sobivad kasutamiseks nii invasiivsel kui ka mitteinvasiivsel ventilatsioonil (maskventilatsioon). Nüüd saadaval ka NAVA maskventilatsiooni võimalus ehk NIV NAVA.

• Neonataalpatsientidele on saadaval ka Nasal CPAP hingamisrežiim.

• Servo-i ventilatsiooniaparaat sobib kasutamiseks nii haiglasisesel kui ka haiglatevahelisel transpordil (reanimobiilid ja helikopterid, lennukid).

• Servo-i kunstliku ventilatsiooni seade sobib kasutamiseks ka magnetresonants kompuutertomograafiauuringute ajal tomograafi vahetus läheduses.

• Seadmete lisavarustusena on võimalik tellida ka kapnograafiasüsteem (CO2 mõõtmine ja analüüs), õhuvoolu mahtkiiruse mõõtmine patsiendi Y-tüki juurest, aktiivniisuti, nebulisaator ja palju muud.

• Seadmete standardvarustuses on ratastel käru, kuid lisaks on võimalik seadet lihtsasti paigaldada ka riiulile, meditsiinikonsoolile või patsiendi voodi külge.

• SERVO-air on lihtsaim SERVO platvormi hingamisaparaat, mis sobib nii täiskasvanutele kui ka lastele alates 3kg. Servo-air hingamisaparaadil on sisseehitatud trubiinkompressor, mis võimaldab seadet lihtsasti kasutada ka ilma tsentraalse suruõhuta. Ventilaatoril Servo-air on võimalik kasutada lisaks tavareziimidele (maht- ja rõhkjuhitud ventilatsioon, rõhkabistav ventilatsioon, CPAP, ning SIMV režiimid) ka mitteinvasiivset- ehk maskventilatsiooni (NIV) ning rõhuga reguleeritud mahuventilatsiooni (PRVC), samuti on saadaval ka Bi-Vent ventilatsioon.

Loe lisaks viimaseid uudiseid kopsude kunstliku ventilatsiooni uuemate trendide kohta Critical Care News lehest.

FLOW-i on uue konsteptsiooniga anesteesiaplatvorm . servo-iAnesteesiaaparaat (narkoosiaparaat) on loodud kasutates kõige kaasaegsemaid ja innovaatilisemaid tehnoloogiaid, mis tagavad kirurgiliste operatsioonide, muude protseduuride ja sünnitusabi valutustamise, patsiendi seisundi hindamise, eluliste funktsioonide jälgimise ning tagamise perioperatiivses perioodis. Flow-i anesteesiaseadmed on loodud Servo hingamisaparaadi platvormile ning kasutavad volume reflector hingamissüsteemi, kus puudub vanemate aneseesiaseadmete hingamiskontuuridele omane lõõts. Uuenduslik tehnoloogia tagab ülimalt säästliku anesteesiaagendi kasutamise, on saavutatud kuni 30% kokkuhoid konkurentidega võrreldes. Flow-ile on saadava ka automaatne gaasisegu juhtimise režiim (AGC).

Anesteesiaseadmed on saadaval kolmes eri baasseades ning sobivad muuhulgas paigaldamiseks ka meditsiiniseadmete laekanduritele ehk konsoolidele. Seade on oma klassi kergemaid ning kaalub vaid veidi üle 100kg. Lisaks on võimalik seadmetele tellida elektriliselt reguleeritava kõrgusega ratastel käru, mis teeb seadme kasutamise eriti mugavaks.

Lisainformatsioon Maquet Critical Care toodete kohta:

Jaanus Lass, AB Medical Teeninduse OÜ, jaanus@abmedical.ee või telefonil +3725112442