Konto & keel

Info e-poest ostjale

Hea klient! 

Aastalõpp on lähenemas. Sellega seoses palume Sul üle vaadata oma diabeeditarvikute retseptijäägid – on Sul vaja veel testiribasid, insuliininõelu, sensoreid, süsteporte või midagi muud?

Kui Sa tahad vajalikud asjad retseptiga veel enne aasta lõppu välja osta, siis oleks tore, kui Sa teeksid seda aegsasti. Soovitatavalt enne 21.12.2018. Siis on ka pühadesaginast hoolimata kindel, et meie jõuame kõik ära vormistada ja postitöötajad kõik kätte toimetada!

Palun pane tähele, et 31.12.2018 hiljemalt kell 12.00 tellitud ja tasutud tellimused saame veel realiseerida 2018. aasta retseptide alusel, hilisemad ostud lähevad juba aastasse 2019 ja 2019. aasta arvele.

 

Tellimuste töötlemine ja kättetoimetamine pühade ajal

  1. Kui Sul on oluline, et saaksid oma tellimuse kätte ENNE jõule, siis palun tee tellimus hiljemalt 21. detsembril kell 12.00. Kui teed tellimuse hiljem, siis jõuab see Sinuni 28. detsembril (pakiautomaatide puhul sõltub transpordifirma töökoormusest).
  2. Kui Sul on oluline, et tellimus jõuab Sinuni veel vana aasta sees, siis palun tee tellimus hiljemalt 28. detsembril kell 12.00. Peale seda kellaaega tehtud tellimused saad kätte 03.01.2019.

NB! Omniva on teatanud, et pakkide kättetoimetamisel võib esineda hilinemisi kuni detsembri lõpuni. Omniva palub tekkinud probleemide pärast vabandust.

Sel aastal on pikad pühad ning meil tuleb arvestada pakiautomaatide täitmise ja tühjendamise võimalustega. Kuid loodame, et kõik sujub. Küsimuste korral saad meile helistada tööpäeviti 8.00-16.30.

Soovime Sulle ja Su perele ilusat jõuluaega ja toredat aastavahetust!

Sinu AB Medical Group Eesti pere.

Osta vajalikud tooted kohe!