Konto & keel

Insuliinipumbad ja tarvikud

Pakume Paradigm Veo ja Paradigm 715 ja 515 insuliinipumpasid ning kõiki vajalikke tarvikuid

 • kanüüli- ja sensorisisestajad
 • reservuaarid
 • infusioonikomplektid

 

Insuliinipump Paradigm Veo  Paradigm Veo

Paradigm Veo insuliinipump on väike, arvuti abil juhitav ja töötab patareidel. See pump võimaldab insuliini manustada viisil, mis on üsna sarnane füsioloogilise insuliini sekretsiooniga. Kasutaja saab täpselt kontrollida, kui palju insuliini manustatakse.

Organism vajab kogu ööpäeva jooksul väikeseid insuliinikoguseid, et hoida veresuhkur kontrolli all. Seda nimetatakse baas- ehk basaalinsuliiniks. Süsteravil saavutatakse see pikatoimelise/seguinsuliini süstimisega. Insuliinipumbaga saab vastavalt kasutaja vajadustele programmeerida baasinsuliini eritumist 24 tunni jooksul. Seega on pumbaravil baasinsuliini manustamine pidev ja automaatne. See on sarnane normaalselt funktsioneeriva pankrease tööga ning tänu sellele püsib veresuhkur stabiilne. Insuliini manustatakse 0,025 toimeühiku kaupa.

Süsivesikute katteks vajab organism täiendavat insuliinikogust ehk boolust. Süsteravi puhul saavutatakse see lühitoimelise insuliini süstimisega. Insuliinipumbaravil on võimalik seda saavutada, kui vajutada insuliinipumbal nuppu ning insuliinidoos ongi antud. Sama lihtsalt on võimalik korrigeerida veresuhkrut ka kõrgete glükoosinäitude puhul.

Lisaks insuliinipumba funktsioonile on võimalik Paradigm Veole lisada pidev glükoosijälgimise süsteem (MiniLink).  Glükoosisensor paigaldatakse nahaaluskoesse. Glükoosisensoriga ühendatakse MiniLink saatja, mis saadab glükoosi näidud insuliinipumpa, kus need ekraanile kuvatakse. Insuliinipump fikseerib glükoosi näidu iga 5 minuti järel, seega mõõdetakse ööpäevas insuliini 288 korda. Insuliinipumba ekraanilt on võimalik jälgida glükoosi näitusid reaalajas ning glükoositaseme muutuste graafikuid ja trendi kogu ööpäeva jooksul. Samuti on võimalik jälgida, kuidas toitumine, kehaline koormus, ravimid ning eluviis glükoositaset mõjutavad.

Paradigm Veo 7  seeria insuliinipumpadesse on võimalik paigaldada 3 ml ja 1,5 ml insuliinireservuaar, Paradigm Veo 5 seeria insuliinipumpadesse on võimalik paigaldada vaid 1,5 ml insuliinireservuaar.

Vaata Paradigm Veo kasutamisõpetust (video)

 

 

Paradigm 712  Insuliinipumbad Paradigm 715 ja 515

Väike arvuti abil juhitav, patareil töötav seadeldis. Võimaldab insuliini manustada üsna sarnaselt füsioloogilise insuliini sekretsiooniga. Lubab kasutajal täpselt kontrollida insuliini hulka.

 

 Insuliinipumbad e-poes

 Kanüüli- ja sensorisisestajad

Pakume kanüülisisestajaid järgmistele kanüülidele

 • Silhouette
 • Quick-Serter

 

Sensorisisestajad sensoritele

 • Sof-Sensor
 • Enlite

Sensorid e-poes

Reservuaarid pumpadele

 • Mini-Med
 • Paradigm

Infusioonikomplektid

 • Paradigm pumbale (Quick-Set, Sure T, Silhouette)
 • MiniMed 508 insuliinipumbale (Quick-Set, Sure T, Silhouette)

Muud tarvikud

 • Paradigm insuliinipumba juhtpult, mida saad kasutada koos kõikide Medtronic MiniMed Paradigm pumpadega. Juhtpuldi abiga saada lihtsalt ja mugavalt distantsilt boolusinsuliini anda või siis manustamise peatada.
 • Carelink USB (saad andmed MiniMed Paradigm insuliinipumbast ja Guardian glükoosimonitorist personaalarvutisse juhtmevabalt alla laadida).

Vaata e-poest!

 

Powered by WordPress. Designed by WooThemes