Konto & keel

Insuliinipumbad ja tarvikud

Pakume Paradigm Veo, Paradigm ja MiniMed insuliinipumpadele kõiki vajalikke tarvikuid

 • kanüüli- ja sensorisisestajad
 • reservuaarid
 • infusioonikomplektid

 

MiniMedTM 640G insuliinipump 

MiniMedTM 640G on uuenduslikul tehnoloogial põhinev süsteem, mis on loodud veelgi täpsemalt imiteerima seda, kuidas terve kõhunääre keha basaalinsuliiniga varustab ja aitab teil glükoositaset paremini kontrolli all hoida.

 

MiniMed 640G süsteem on loodud selleks, et pakkuda teile:

 • kõrgemal tasemel kaitset ohtlikult madala ja kõrge veresuhkru taseme eest;
 • just teile kohandatud mugavust oma igapäevases diabeediravis.

Lisaks sellele on MiniMed 640G insuliinipumbal uus, täiustatud disain veelgi mugavamaks kasutuseks.

Insuliinipump imiteerib normaalselt funktsioneeriva pankrease tööd. Insuliini manustatakse organismi pidevalt naha alla paigaldatud kanüüli kaudu ( insuliini püsiinfusioon). Pumba insuliinimanustamise viise nimetatakse basaaldoosideks ja boolusdoosideks. Basaaldoos programmeeritakse insuliinipumpa ning sealt toimub automaatne insuliini manustamine vastavalt etteantud profiilile. Boolusdoosi kasutatakse toidukateteks või veresuhkru korrigeerimiseks. Boolust antakse pumbakasutaja poolt. Väikseim võimalik manustatav kogus pumbaga on 0,025 TÜ.

Pumbaga koos töötavad ka pideva glükoosijälgimise süsteemid MMT- 7775 Guardian™ Link (2) saatja komplekt koos OPS-iga ja MMT-7810 Guardian™ Link (3) saatja komplekt.

Glükoosisensor paigaldatakse nahaaluskoe sisse puusa-, tuhara- või kõhupiirkonnas. Saadud informatsiooni salvestub pumpa. Pump fikseerib iga 5 minuti järel glükoosinäidu, seega ööpäevas 288 mõõdetud näitu. Andmeid on võimalik koguda 6 ööpäeva (mis on ühe sensori eluiga), seejärel on võimalik salvestatud andmed pumbast laadida ümber arvutisse.

Insuliinipumba ekraanilt on võimalik jälgida glükoosi näitusid reaalajas, muutuste graafikud ja suundade nooled kogu ööpäeva jooksul. On võimalik jälgida kuidas toitumine, kehaline koormus, ravimid ning eluviis mõjutavad glükoositaset.

SmartGuard on suletud süsteemil põhinev tehnoloogia. Aktiveeritud SmartGuard süsteemiga suudab insuliinipump automaatselt alustada ja peatada insuliini manustamist, vastavalt seadistatud glükoositaseme väärtusele.

 

 Insuliinipumbad e-poes

 

 

MiniMedTM 780G insuliinipump

MiniMed 780G on uue põlvkonna hübriid insuliinipump AHCL (Advanced Hybrid close loop), mille algoritm võimaldab vastavalt sensoriga mõõdetud glükoosinäidule automaatselt manustada juurde või vähendada insuliinikoguseid, et hoida glükoositaset soovitud väärtuste piires.

Süsteem MiniMed 780G on mõeldud basaalinsuliini pidevaks manustamiseks vastavalt eelprogrammeeritud kiirusel/kogusel ja insuliinibooluste manustamiseks valitavas koguses. Süsteem on mõeldud ka glükoositaseme väärtuste pidevaks jälgimiseks nahaaluses vedelikus.  Süsteem MiniMed 780G on varustatud SmartGuard-tehnoloogiaga, mida saab programmeerida glükoositaseme pideva jälgimise (CGM) põhjal automaatselt insuliini manustamist reguleerima ning mis võib peatada insuliini manustamise, kui sensori glükoositaseme (SG) väärtus on langenud või on langemas allapoole eelmääratud sihtväärtust.

Automaatne baasinsuliini manustamine:

Funktsiooni SmartGuard kasutamise korral manustatakse basaalinsuliini automaatselt sensori glükoositaseme näitude ja hiljutiste insuliini manustamise vajaduste põhjal.

Automaatne korrigeerimisboolus sensori glükoositaseme põhjal:

Süsteem MiniMed 780G võib automaatselt boolust manustada, kui funktsioon SmartGuard algoritm teeb kindlaks, et korrigeerimisboolus on vajalik. Automaatse korrigeerimise funktsioon peab olema aktiveeritud.

Süsteemil on bluetooth ühilduvus nutiseadmega (android ja iOS), MiniMedTM Mobile rakenduse kaudu saab kasutaja jälgida vajadusel/võimalusel oma monitooringu tulemusi ka nutiseadmest. Lisaks sellele on võimalus hoolduspartneril CareLink Connect rakenduse kaudu teostada kaugmonitooringut.

Insuliinipump MiniMed 780G on näidustatud kasutamiseks 7–80-aastastel patsientidel, kes põevad I tüüpi diabeeti ja kelle ööpäevane insuliini koguannus on vähemalt 8 ühikut.

MINIMED 780G süsteemist

 • Minimed 780G süsteemi äppide ühilduvust erinevate telefonidega saate kontrollida alloleval lingil. 780G pumba glükoosiandmete jälgimiseks on teil tarvis kahte äppi: Minimed Mobile äpp (pumbakasutaja telefonile) ja Carelink Connect äpp (hooldusparterile max 5 inimest).  Vaadake, kas praegustes telefonides on nt allalaadimine võimalik.

https://www.medtronicdiabetes.com/customer-support/minimed-770g-system-support/device-compatibility

https://www.medtronic-diabetes.com/en-gb/insulin-pump-therapy/minimed-780g-system#appCompatibility

 

 Insuliinipumbad e-poes

 

Kanüüli- ja sensorisisestajad

Pakume kanüülisisestajaid järgmistele kanüülidele

 • Silhouette
 • Quick-Serter

 

Sensorisisestajad sensoritele

 • Enlite sensoritele
 • Quardian sensoritele

Sensorid e-poes

Reservuaarid insuliinipumpadele

 • MiniMed
 • Paradigm

Infusioonikomplektid

 • Paradigm insuliinipumbale (Quick-Set, Sure T, Silhouette, Mio)
 • MiniMed insuliinipumbale (Quick-Set, Sure T, Silhouette, Mio)

Muud tarvikud

 • Paradigm insuliinipumba juhtpult, mida saad kasutada koos kõikide Medtronic MiniMed Paradigm pumpadega. Juhtpuldi abiga saada lihtsalt ja mugavalt distantsilt boolusinsuliini anda või siis manustamise peatada.
 • Carelink USB (saad andmed MiniMed Paradigm insuliinipumbast ja Guardian glükoosimonitorist personaalarvutisse juhtmevabalt alla laadida).

Vaata e-poest!

 

Powered by WordPress. Designed by WooThemes