Konto & keel

CareSens N glükomeetri veresuhkru testiribad 50 tk

16,91

Hind koos Haigekassa soodustusega: 2,50

Kui soovid TASUTA CareSens N Premier glükomeetrit, osta vähemalt üks karp CareSens N glükomeetri testiribasid. Pakkumine kehtib  vaid ühe eelpoolmainitud glükomeetri ja CareSens N testiribade koos ostmisel. Ühel kliendil on õigus saada üks tasuta CareSens glükomeeter aastas. (Glükomeetri valimiseks kliki siia, leia sobiv glükomeeter ja lisa see ostukorvi. Hind muutub ostukorvis).

Laos

Tootekood: N Strip Kategooriad: ,

Kirjeldus

CareSens N glükomeetri testiribad on koodivabad ning mõeldud kasutamiseks koos CareSens N Premier glükomeetriga. Glükomeetri testiribad on aspireerivat tüüpi (imevad ise piisava koguse verd sisse). Karbis on 50 testriba.

Testimiseks on vajalik vaid väga väike verehulk – 0.5μl ning tulemuse saamiseks kulub ainult 5 sekundit. Glükomeetri testiribad on aspireerivat tüüpi – imevad ise piisava koguse verd. Testiribadel on ka spetsiaalne kontrollaken, millest saad jälgida, kas ribal on piisav kogus verd.

Kui ostad meie poest vähemalt ühe karbi CareSens N testiribasid, võid omale valida TASUTA CareSens N Premier GLÜKOMEETRI!
Vaata glükomeetreid!

 

Lisainfo

Kogus pakendis

1

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

Powered by WordPress. Designed by WooThemes