Konto & keel

KetoSens vere β-ketoonisisalduse testiribad 10 tk

12,80

Hind koos Haigekassa soodustusega: 1,28

 

Kui soovid saada TASUTA CareSens Dual glükomeetri, osta vähemalt üks karp KetoSens testiribasid. Pakkumine kehtib vaid CareSens Duali ja KetoSensi testiribade koos ostmisel. Ühel kliendil on õigus saada üks tasuta CareSens Dual glükomeeter aastas.( CareSens Dual glükomeetri saad ostukorvi lisada siit. Hind muutub peale ostukorvi lisamist).

Temperatuuritundlik toode. Vali Itella Smartpost pakiautomaat.

Laos

Tootekood: KetoSens Kategooria:

Kirjeldus

Temperatuuritundlik toode. Vali Itella Smartpost pakiautomaat.

 

KetoSens vere β-ketoonide testiribad on mõeldud kasutamiseks koos CareSens Dual glükomeetriga.

KetoSens testiribadega saad mõõta kiirelt ja lihtsalt β-ketoonide taset veres. Vajad ainult väikest kogust vereproovi ja näed tulemusi juba 8 sekundi jooksul.

Testiribad KetoSens on koodivabad ning on aspireerivat tüüpi (imevad ise piisava koguse verd sisse). Karbis on 10 testriba, mis on eraldi pakendatud fooliumpakendisse.

Kasutamiseks AINULT CareSens Dual mõõteseadmega.

Kui soovid saada TASUTA CareSens Dual glükomeetrit, osta vähemalt üks karp KetoSens testiribasid. Pakkumine kehtib vaid CareSens Duali ja KetoSensi testiribade koos ostmisel. Glükomeetri soovi korral palun lisada see ostukorvi.

Kellel on õigus Haigekassa soodustusele retseptiga:

Haigekassa võtab kindlustatud isikule vajalike vere β-ketooni testiribade eest tasu maksmise kohustuse üle 90% ulatuses alla 19- aastaselt insuliinisõltuva suhkrutõvega ( RHK-10 diagnoosikood E10) patsiendilt kuni 50 testiriba eest kalendriaastas.

 

Lisainfo

Kogus pakendis

1

Sulle võib meeldida ka…